KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7832678
nr 783 2678
Pastell
Okänd konstnär, osignerad, Bränningar, ramens innermått: 36x63
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:57:55
12/10 21:06:52